Medicine Hospital

Medicine Hospital


Medicine Hospital'dan İGİAD üyelerine özel %25 ye varan indirimler. Kurum üyeleri ve birinci derece yakınları hastanede indirimli hizmet almaktadır.

 

SGK’ lı Hastalar için;

SGK güvencesini kullanan DERNEK kazazede, üye, personeli ve 1. derece yakınlarına ise hastane hizmetlerinde hastadan alınan fark ücreti üzerinden muayenede  % 25  diğer tüm teşhis, tedavi ve ameliyatlar için  % 20  oranında (ilaç, tüm tıbbi malzeme bedelleri, özellikli malzeme bedelleri, konsulton hekim ücretleri, tüp bebek tedavisi, doğum eylemi (normal doğum ve sezaryen ücretleri) ve özel sigorta katılım payı hariç) indirim yapılır.  

                                                                                           

Ücretli Hastalar için;

SGK güvencesini kullanmayan/olmayan DERNEK kazazede, üye, personeli ve 1. derece yakınlarına; hastanenin cari fiyatları üzerinden, muayenede % 30 diğer tüm teşhis, tedavi ve ameliyatlar için % 25 oranında (ilaç, tüm tıbbi malzeme bedelleri, özellikli malzeme bedelleri, konsulton hekim ücretleri, tüp bebek tedavisi, doğum eylemi (normal doğum ve sezaryen ücretleri) ve özel sigorta katılım payı hariç) indirim yapılır.

 

 

İlgili Kişi

Sercan PEKER 

Telefon: 0537 654 76 42

Adres: Barbaros Mah, H. Ahmet Yesevi Cad, No: 149 Güneşli - Bağcılar / İstanbul


İncele